Opettajien yhteystiedot

Tallenna oman opettajasi tiedot, jotta voit ajoissa ilmoittaa tunnin peruutuksesta, jos olet estynyt tulemaan oppitunnille. 

Lauri Hallikainen 040-715 6227, lauri.hallikainen(at)gmail.com/ kitara, ukulele, basso ja bändiohjaus

Heidi Korhonen 050-348 6451, musaiikki(at)musaiikki.fi/ muskari, piano ja muskariasioiden järjestely

Marju Kurba 044-270 7207, marjukurba(at)hotmail.com/ piano, lapsikuoro, MuHa

Juha Lahti 050-575 5509, locopalito(at)gmail.com/ rummut

Marja-Sisko Lahti  050-309 5394, lahtimanna(at)hotmail.com/ viulu

Katri Olander 0400- 195084, musaiikki(at)musaiikki.fi/ rehtori, kuoronjohto, viulu, laulu

Vilma Peltokangas 040-966 7290, vilma.peltokangas(at)outlook.com/ sello

Markus Tiiro 044-3433136, markustiiro(at)hotmail.com/ pop/jazzkitara ja bändiohjaus

Mika Tourunen 0400-818 579, mtourunen(at)yahoo.com/ pop/jazzkitara, musiikkiteknologia ja bändiohjaus 

Margit Urantowka 041-5011714, mauranto(at)siba.fi/ piano, pop/jazzpiano, bändiohjaus 

Antti Utriainen 050- 5433807, antti.utriainen(at)hotmail.com/ piano, pop/jazzpiano