Opettajien yhteystiedot

Tallenna oman opettajasi tiedot, jotta voit ajoissa ilmoittaa tunnin peruutuksesta, jos olet estynyt tulemaan oppitunnille. 

Minna Harjunpää 0400-172 558, harjunpaa.minna(at)gmail.com/ muskari

Noora Hirvelä 040-751 8813, noora.puurula(at)gmail.com/ viulu

Eira Karlson 050-545 8458, eira.karlson(at)gmail.com/ viulu

Anu Keski-Saari 045-639 4684, anukeskisaari(at)gmail.com/ sello

Heidi Korhonen 050-348 6451, musaiikki(at)musaiikki.fi/ muskari, piano ja muskariasioiden järjestely

Marju Kurba 044-270 7207, marjukurba(at)hotmail.com/ piano, lapsikuoro

Janne Mathlin 040-5269416, jannemathlin(at)gmail.com/ rummut ja rumpujen ryhmäopetus

Marika Kokko 044-2856430, marika.makinen88(at)gmail.com / pianonsoitto ja musiikin perusteet (äitiyslomalla)

Riitta Koponen 0400-580 543, rkopon1(at)gmail.com/ itämainen tanssi

Juha Lahti 050-575 5509, locopalito(at)gmail.com/ rummut

Marja-Sisko Lahti 050-309 5394/ viulu

Kai Olander 041-523 1957, daaniel.olander(at)gmail.com/ naï ja ney-huilut, poikkihuilu, pop/jazzsaksofoni, flamencohuilu

Katri Olander 0400- 195084, musaiikki(at)musaiikki.fi/ rehtori, kuoronjohto, viulu, laulu.

Elsi Pettersson 045-133 9964, elsi.pettersson(at)gmail.com/ klarinetti, muskari, piano (äitiyslomalla)

Eeva Similä-Suokas 044-3057765, eeva.suokas(at)gmail.com/ piano

Markus Tiiro 044-3433136, markustiiro(at)hotmail.com/ pop/jazzkitara ja bändiohjaus

Mika Tourunen 0400-818 579, mtourunen(at)yahoo.com/ pop/jazzkitara, musiikkiteknologia ja bändiohjaus 

Margit Urantowka 041-5011714, mauranto(at)siba.fi/ piano, pop/jazzpiano, bändiohjaus

Antti Utriainen 050- 5433807, antti.utriainen(at)hotmail.com/ piano, pop/jazzpiano